Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Hlasovanie za náučný chodník Necpaly

Hlasovanie za náučný chodník NecpalyVytlačiť
 

Dobrý deň, priatelia, kamaráti, známi a všetci vaši priatelia, rodinní prislušníci, chceme  Vás všetkých veľmi pekne poprosit o zahlasovanie za náš projekt: "Náucny chodník v Necpaloch", ktorý sa dostal do 8-čky projektov za žilinsky región z 386 podaných žiadosti. Na to, aby sme mohli vyhrať prostriedky, potrebujeme byť medzi prvou 4-kou, a práve na to potrebujeme Váš hlas, a hlasy vašich známych, priateľov, rodiny.

Je potrebne sa prihlásit na dolu uvedený link, vybrať kraj: ZA, a vybrať náš projekt Náučný chodník Necpaly ,napísat čislo Vašho mobilu, dostanete kod, ktory následne vpíšete do kolónky na to určenej, a odoslete.

Nič Vás to nebude stáť, len chvilku Vášho času, za čo Vám naša obec Necpaly bude veľmi vdačná. Hlasuje sa od dnes 26.11.2018 do 9.12.2018, času nie je veľa. Chodnik bude určený pre všetkých ľudí, ktorí nás navštívia a budú sa chciet niečo zaujimavé o obci dozvedieť, a zaroveň si urobia aj výlet do nášho krásneho TURCA.

 

LINK na hlasovanie:  https://www.nadaciavub.sk/komunitne-granty

nau_chodnik.jpg

 

 


 
 

dnes je: 16.7.2019

meniny má: Drahomír

podrobný kalendár

Počasie Necpaly - Svieti.com
webygroup
ÚvodÚvodná stránka